Wspomnień czar: EMO 2017 – Ostro o projektach

7 października 2017 roku odbyła się w Internecie konferencja EduMoc Online 2017. Pamiętacie jeszcze ?

12 godzin wystąpień, 32 prelegentów, morze inspiracji dla nauczycieli – tak w dużym skrócie można ją podsumować.

W tym roku czekamy na kolejne wydarzenie – EduMoc Online 2018.

Już wiadomo że odbędzie się ona w dniu 6 października 2018r. Już tworzy się lista prelegentów, już za moment wystartuje akcja informacyjna, ale zanim do tego dojdzie mamy dla Was w ramach wspomnień parę wystąpień z poprzedniej edycji.

Zapraszamy do Galerii Video– tych którzy są niecierpliwi i mają więcej czasu aby przejrzeli wszystkie zebrane wystąpienia, a co parę dni pojawi się nowy post z wystąpień.

Dzisiaj proponujemy porozmawiać o projektach.

Barbara Ostrowska opowiada o metodzie projektu, fazach projektu i narzędziach, jakie można wykorzystać do pracy projektowej z uczniami. Podpowiada od czego zacząć, jakie są korzyści i zagrożenia wynikające z pracy projektowej.

Link do narzędziownika: http://comenius3.paderewski.lublin.pl…

dr Barbara Ostrowska

– psycholog i nauczycielka Międzynarodowych Szkół Paderewski w Lublinie. Członkini grupy Superbelfrzy RP. Zawodowo związana z programem matury międzynarodowej IBO jako nauczycielka (uczy Teorii Wiedzy „w realu” oraz psychologii „w wirtualu”), moderatorka szkoleń online, trenerka i egzaminatorka. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli z całego świata. W szkole oprócz miliona innych obowiązków koordynuje projekty europejskie Erasmus+ oraz projekty uczniowskie.

 

 

Pamiętacie? Już niedługo będzie coś nowego #EduMoc Online 2018.  Odliczamy dni do 6 października 2018r.

Czekamy na Was.

Print Friendly, PDF & Email

Danieluk Maciej

Urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych oraz informatyki w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl. Entuzjasta zastosowania TiK w edukacji.
Trener umiejętności ICT oraz w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Prelegent wielu konferencji dla nauczycieli, autor szkoleń z zakresu TIK.
Danieluk Maciej

Latest posts by Danieluk Maciej (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.