CYFROWA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ- BEZPŁATNE WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY

Szanowni nauczyciele, CENTRALNY DOM TECHNOLOGII ma dla Was i Waszych uczniów nową propozycję! Od 8 grudnia, w każdy wtorek, zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych na warsztaty edukacyjne na temat e-commerce!
„Cyfrowa przedsiębiorczość w CDT”, którą organizują wspólnie z Allegro to bezpłatne zajęcia warsztatowe online.

W ich trakcie pokażemy w jaki sposób prowadzić sklep w sieci, jak analizować dane i na ich podstawie budować strategię sprzedaży. Aby wziąć udział w warsztatach, należy zapisać grupę młodzieży lub całą klasę poprzez formularz zgłoszeniowy i ustalić godzinę odpowiadającą wszystkim uczestnikom.
Zachęcamy do zgłoszeń: https://bit.ly/cyfrowa-przedsiębiorczość-cdt

Zyta Czechowska
Latest posts by Zyta Czechowska (see all)

Komentarz do “CYFROWA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ- BEZPŁATNE WARSZTATY DLA MŁODZIEŻY