#EduMocOnline2019: Artur Negri

„Krytyczne myślenie, czyli jak kształcić, by nie tłamsić?”

Dlaczego krytyczne myślenie jest nazywane kompetencją XXI wieku? Jak stosować krytyczne myślenie w szkole oraz jak go nie stosować? Narzędzia i etyka krytycznego myślenia.

 

Dołącz:

Platforma Clickmeeting  -> tutaj
Wydarzenie: streaming na FB -> tutaj

Artur Negri

Wykładowca Executive MBA oraz MBA na Akademii Leona Koźmińskiego. W Kozminski Executive Business School odpowiada za obszar krytycznego myślenia oraz design thinking. Coach, mentor i trener specjalizujący się w krytycznym myśleniu, design thinking, przywództwie, motywacji, marce osobistej, autoprezentacji, komunikacji oraz badaniach psychometrycznych.

Ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w biznesie, edukacji, samorządach i mediach. W przeszłości m.in.: dziennikarz I Programu Polskiego Radia i prasy ekonomicznej, dyrektor Biura Prasowego i rzecznik prasowy Forum Ekonomicznego w Krynicy, dyrektor programowy Instytutu Lecha Wałęsy, koordynator programów w rządowym think tanku Centrum Europejskie Natolin. Absolwent filozofii UW.

Więcej: linkedin.com/in/arturnegri

Print Friendly, PDF & Email

Danieluk Maciej

Urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych oraz informatyki w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl. Entuzjasta zastosowania TiK w edukacji.
Trener umiejętności ICT oraz w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Prelegent wielu konferencji dla nauczycieli, autor szkoleń z zakresu TIK.
Danieluk Maciej

Latest posts by Danieluk Maciej (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.