#EduMocOnline2019: Conrad Hughes – gość specjalny

„Educating for the 21st Century: Seven Global Challenges”

We will journey through the volatile, uncertain, complex and ambiguous landscape of the 21st Century to fray out a path that will lead to individual, collective and public good.

Dołącz:

Platforma Clickmeeting  -> tutaj
Wydarzenie: streaming na FB -> tutaj

Conrad Hughes

Campus and Secondary Principal at the International School of Geneva, La Grande Boissière, the oldest international school in the world. Conrad, who is also a member of the advisory board for the University of the People and a senior fellow of UNESCO’s International Bureau of Education, teaches philosophy. His most recent books are Understanding Prejudice and Education: The Challenge for Future Generations (2017, Routledge) and Educating for the 21st Century: Seven Global Challenges (2018, Brill).

Dyrektor La Grande Boissière Genewskiej Szkoły Międzynarodowej (Internetional School of Geneva), najstarszej międzynarodowej szkoły na świecie, członek komitetu doradczego University of the People i starszy członek Międzynarodowego Biura Edukacji UNESCO. Uczy filozofii. Jego najnowsze książki to: „Zrozumieć uprzedzenia i edukację: Wyzwanie dla przyszłych pokoleń” (2017, Routledge) oraz „Edukacja dla XXI wieku: siedem globalnych wyzwań” (2018, Brill).

Danieluk Maciej

Urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych oraz informatyki w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl. Entuzjasta zastosowania TiK w edukacji.
Trener umiejętności ICT oraz w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Prelegent wielu konferencji dla nauczycieli, autor szkoleń z zakresu TIK.
Danieluk Maciej

Latest posts by Danieluk Maciej (see all)