#EduMocOnline2019: Ewa Drobek

„Projekty edukacyjne małe i duże leżą w szkolnej naturze – czyli jak wymyślić, sfinansować i rozwinąć szkolny projekt”

Wystąpienie będzie poświęcone sposobom efektywnej pracy nad projektami szkolnymi oraz ciekawym pomysłom na ich urozmaicenie. Nauczyciel praktyk podpowie gdzie szukać inspiracji, pieniędzy i jak stopniowo rozwijać projekty edukacyjne „szyte na miarę”. Mnie się udało i Tobie też się uda. Posłuchaj, zainspiruj się i zobacz efekty mojej pracy.

Dołącz:

Platforma Clickmeeting  -> tutaj
Wydarzenie: streaming na FB -> tutaj

Ewa Drobek

nauczyciel dyplomowany z ponad 20-letnim stażem. Uczy języka angielskiego i niemieckiego w XV LO im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie. Prowadzi wieloletnie, autorskie projekty edukacyjne. Między innymi projekt Żmichowska Śpiewa, Łazik Teatralny, Matematyka i Języki, za które została wielokrotnie wyróżniona. Finalistka konkursu  Nauczyciel Roku organizowanego przez MEN oraz Głos Nauczycielski oraz laureatka konkursu Nauczyciel Roku Języka Angielskiego BAS. Należy do grupy Superbelfrzy RP. Nauczyciel praktyk, wychowawca z zacięciem artystycznym. Producentka 6 płyt Żmichowska Śpiewa, Manager.

 

Print Friendly, PDF & Email

Danieluk Maciej

Urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych oraz informatyki w Szkole Podstawowej. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl. Entuzjasta zastosowania TiK w edukacji.
Trener umiejętności ICT oraz w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Prelegent wielu konferencji dla nauczycieli, autor szkoleń z zakresu TIK, Laureat konkursu Wielkopolski Nauczyciel Roku 2019. Autor książki: " TiK w pigułce", będącego encyklopedią opisującą zastosowanie różnorodnych aplikacji i stron w szeroko pojętej edukacji.
Danieluk Maciej

Latest posts by Danieluk Maciej (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.