#Edumoconline2019: Marcin Jaracz

„Neurobiologia grzecznego ucznia – w poszukiwaniu świętego Graala”

Wykład na temat tego, dlaczego uczniowie bywają niegrzeczni, oraz jaki to ma związek z funkcjonowaniem mózgu. Odpowiemy sobie na pytanie, na co uczeń ma wpływ, a jakie zachowania wynikają z praw, jakim podlega funkcjonowanie jego układu nerwowego. A wszystko po to, żeby oszczędzić sobie niepotrzebnej frustracji.

Dołącz:

Platforma Clickmeeting  -> tutaj
Wydarzenie: streaming na FB -> tutaj

Marcin Jaracz

Neuropsycholog. Prowadzi psychoterapię dorosłych i młodzieży. Adiunkt w Katedrze Neuropsychologii Klinicznej CM UMK w Bydgoszczy. Zajmuje się badaniem związków pomiędzy mózgiem, a zachowaniem, emocjami i myśleniem.

Print Friendly, PDF & Email

Danieluk Maciej

Urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych oraz informatyki w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl. Entuzjasta zastosowania TiK w edukacji.
Trener umiejętności ICT oraz w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Prelegent wielu konferencji dla nauczycieli, autor szkoleń z zakresu TIK.
Danieluk Maciej

Latest posts by Danieluk Maciej (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.