#EduMocOnline2019: Oktawia Gorzeńska

„Człowiek za człowiekiem i za człowiekiem człowiek – o wartości budowania relacji oraz umiejętności dzielenia się w edukacji”

O tym, jak tworzyć kulturę pracy „szkoły, która działa” – opartej na budowaniu dojrzałych relacji, wzajemnym inspirowaniu się, uczeniu, a także dzieleniu się z innymi. Praktyczne wystąpienie w oparciu o doświadczenie zmiany z gdyńskich szkół (Gimnazjum nr 1, 17 LO oraz ZSO), o tym, co działa, co nie wyszło. O wizji i strategii, celowości działań, bez których ani rusz.

Dołącz:

Platforma Clickmeeting  -> tutaj
Wydarzenie: streaming na FB -> tutaj

Oktawia Gorzeńska

absolwentka Leadership Academy for Poland. Członkinią dwóch globalnych sieci – The Global Change Leaders Fundacji Ashoka oraz Microsoft Innovator Educator Experts. Na co dzień trenerka i dyrektorka 17 LO w Gdyni (pierwszej Microsoft Flagship School w Europie Centralnej), mówczyni motywacyjna (w tym TEDx), prelegentka na krajowych i miedzynarodowych konferencjach poświęconych edukacji, przywództwu, innowacjom i przedsiębiorczości. Współinicjatorka ogólnopolskiego ruchu #wiosnaedukacji.

www.gorzenska.com

Print Friendly, PDF & Email

Danieluk Maciej

Urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych oraz informatyki w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl. Entuzjasta zastosowania TiK w edukacji.
Trener umiejętności ICT oraz w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Prelegent wielu konferencji dla nauczycieli, autor szkoleń z zakresu TIK.
Danieluk Maciej

Latest posts by Danieluk Maciej (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.