Jak wykonać ćwiczenia interaktywne w programie Smart Notebook? Mini poradnik

Od kilku lat pracuję w programie Smart Notebook. Program ten ma ogromne możliwości. Można w nim wykonać szereg ćwiczeń interaktywnych i stworzyć wspaniałą grafikę.
Wykorzystuję to bardzo często na moim blogu Blogowanie-pomaganie.
Program Smart Notebook jest płatny, ale można go ściągnąć i wypróbować za darmo (wersja trial).
Jeśli jest ktoś zainteresowany wykonaniem ćwiczeń interaktywnych za pomocą programu Smart Notebook, bądź w szkole jest tablica SmartBoard z programem Smart Notebook, a nie wiecie jak w nim pracować i tworzyć ćwiczenia, to zapraszam do obejrzenia mojego poradnika.

Poradnik stworzyłam jakiś czas temu 😉 na prośbę Magdy Janiszewskiej ze Szkoły z Klasą 2.0.

Kliknij!  autor: Monika Kubica grafika: program SmartNotebook
Kliknij!
autor: Monika Kubica grafika: program Smart Notebook

Nazywam się Monika Kubica. Jestem nauczycielką matematyki oraz zajęć technicznych w Gimnazjum Publicznym im. Arkadego Fiedlera w Dębnie. Od trzech lat prowadzę blogi nauczycielskie w ramach programu Szkoły z Klasą 2.0: Świat wokół nas, Matematyka wokół nas oraz Blogowanie-pomaganie. W roku szkolnym 2014/2015 jestem moderatorem programu Szkoła z Klasą 2.0. Cieszę się, że mogę tutaj dzielić się  swoimi pomysłami. Bardzo lubię łączyć w nauczaniu tradycję z nowoczesnością. Chętnie wykorzystuję w swojej pracy TIK.

Print Friendly

3 thoughts on “Jak wykonać ćwiczenia interaktywne w programie Smart Notebook? Mini poradnik

• 15 lutego 2015 o 17:55
    Permalink

Monika fajnie, że przomnialas mi, bo ja tez spośród wykorzystuje , ale jeszcze w tym roku nie robiłam nic nowego bo po wymianie twardego dysku na lapku nie zainstalowałem ponownie notebooka smart. Ale zmobilizowalas mnie 🙂 dzieki

• Monika Kubica
      15 lutego 2015 o 17:57

Cieszę się Marta, ja Smarta uwielbiam 🙂 pozdrawiam 🙂

• 12 kwietnia 2015 o 17:19
    Permalink

Pani krótka prezentacja bardzo ułatwiła mi zorientowanie się w możliwościach programu i w stworzeniu własnych ćwiczeń! Dziękuje!