Maria Jaszczyk – Lekcje z ekspertem na odległość – #edumoconline

Jak uczyć się od najlepszych z wykorzystaniem Skype? Bez przemieszczania się fizycznego być w laboratorium entomologa czy pracowni kaligrafii…. Jak zarażać się pasją od siebie nawzajem? Dlaczego pasja uatrakcyjnia działanie i czy czasem też potrafi zakłócać? O tym powiem w swoim wejściu.

Dołącz do konferencji: https://bit.ly/2IIhAon

Maria Jaszczyk

Uczę od 33 lat przyrody, i po drodze kilku jeszcze innych przedmiotów, w małej wiejskiej szkole na Krajnie, w najbardziej wysuniętym na północ powiecie Wielkopolski. W tym roku jestem jeszcze świetliczanką i panią od biologii w dwóch szkołach w okolicy. Bardzo lubię swoją pracę, szczególnie od czasu, gdy zrozumiałam, że największą frajdę sprawia moim uczniom i mnie nauka od mistrzów, ekspertów. Takimi są od kilku lat Superbelfrzy, którzy pojawili się w moim życiu za sprawą prof. Lecha Mankiewicza. Nauka stała się przyjemnością i wielkim wyzwaniem. Jestem pewna, że dzięki spływom kajakowym, wyplataniu koszyków, szerzeniem idei SZPIKowej, poznawaniu Krajny i wyprawom przyrodniczym, moi uczniowie uczą się chętniej i efektywniej.

 

 

 

Kliknij i dołącz!!!

Dołącz do konferencji: https://bit.ly/2IIhAon

Program: http://bit.ly/emo2018

Wydarzenie na FB: http://bit.ly/edumoc2018

Blog: http://www.superbelfrzy.edu.pl/edumoc…

 

Oficjalny hashtag: #edumoconline

 

#EduMoc #EduMocOnline #EduMocOline2018 #mnożenieprzezdzielenie #SuperbelfrzyRP #Największakonferencjadlanauczycieli

Print Friendly, PDF & Email

Danieluk Maciej

Urodzony w Poznaniu, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. Od 2009 roku nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych oraz informatyki w Szkole Podstawowej i Gimnazjum. Twórca, właściciel i długoletni (2002 – 2008) prowadzący portal internetowy dla nauczycieli pod adresem: http://www.literka.pl. Entuzjasta zastosowania TiK w edukacji.
Trener umiejętności ICT oraz w zakresie rozwoju kompetencji kluczowych. Prelegent wielu konferencji dla nauczycieli, autor szkoleń z zakresu TIK.
Danieluk Maciej

Latest posts by Danieluk Maciej (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.