Superbelfrzy Nocą#38 – Sposoby na wiosenne porządki

Za nami kolejny czwartek i kolejny webinar!  TUTAJ możecie pobrać certyfikat.

23 marca spotkaliśmy się z  Joanną Waszkowską, z którą przygotowaliśmy się do wiosennych porządków przy pomocy takich narzędzi jak Pinterest oraz wirtualna tablica.

Poszukaliśmy także inspiracji w zasobach materiałów publikowanych przez nauczycieli z całego świata – Spotlight. Asia pokazała nam, że z tą aplikacją nie można się nudzić!  W ogóle z Asią nie można się nudzić!

Kto nie był zapraszamy do obejrzenia nagrania, a kto był – to może sobie odświeżyć tematykę 😉

Joanna Waszkowska – uczy języka polskiego od 16 lat, obecnie w Zespole Szkół Prywatnych “Twoja Przyszłość” w Sosnowcu.

Członkini grupy Superbelfrzy. Prowadzi blog edukacyjny: www.uczycielnica.blogspot.com.

Marta Florkiewicz - Borkowska