Wspomnień czar: Język żyrafy, czyli o potrzebach, uczuciach, strategiach

7 października 2017 roku odbyła się w Internecie konferencja EduMoc Online 2017. Pamiętacie jeszcze ?

12 godzin wystąpień, 32 prelegentów, morze inspiracji dla nauczycieli – tak w dużym skrócie można ją podsumować.

W tym roku czekamy na kolejne wydarzenie – EduMoc Online 2018.

Już wiadomo że odbędzie się ona w dniu 6 października 2018r. Już tworzy się lista prelegentów, już za moment wystartuje akcja informacyjna, ale zanim do tego dojdzie mamy dla Was w ramach wspomnień parę wystąpień z poprzedniej edycji.

Zapraszamy do Galerii Video– tych którzy są niecierpliwi i mają więcej czasu aby przejrzeli wszystkie zebrane wystąpienia, a co parę dni pojawi się nowy post z wystąpień.

O Porozumieniu bez Przemocy: skąd się wzięło, podstawowe założenia oraz przykłady zastosowań w sali szkolnej. Wystąpienie polecane dla początkujących adeptów tego sposobu komunikacji/podejścia do życia. Podczas nagrania podana jest strona z materiałami, gdzie można znaleźć więcej inspiracji.

Weronika Górska Wolniewicz

Żona, matka 2 dzieci z zapałem stosująca PbP w życiu rodzinnym oraz na zajęciach w klubie mam i maluchów, którego jest założycielką.
Z wykształcenia neofilolog. Z powołania nauczycielka i trenerka – hiszpański, TIK, step amerykański. Miłośniczka zastosowania gier w edukacji.
Zwolenniczka wychowania bez kar i nagród.

Członkini grup: SBRP, PAD, PTBG, PTN.

Pamiętacie? Już niedługo będzie coś nowego Online 2018.  Odliczamy dni do 6 października 2018r.

Czekamy na Was.

Danieluk Maciej