ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE COVID- PLAKATY

Niebawem wracamy do szkół i wielu z nas zastanawia się w jaki sposób zobrazować i wytłumaczyć naszym uczniom zasady związane z bezpieczeństwem i utrzymaniem dystansu społecznego.
Wizualizacja przemawia najbardziej, stąd pomysł na zasady w formie sketchnotki.

Tym razem poprosiłyśmy o współpracę Mateusza Łyska, który na podstawie naszych propozycji przygotował fantastyczne, narysowane zasady, które nie tylko upiększą klasową gazetkę, ale przede wszystkim pomogą w zapamiętaniu ważnych zasad.
Zapraszamy po więcej inspiracji do grupy „Belfry bazgrolą” i „Rysuję dla moich uczniów”.
Plakaty do wydruku pobierz TUTAJ

Wklejka do zeszytu
Prezentację na bazie materiałów przygotowała też Beata Skrzypiec. Dziękujemy za podzielenie się!

PLAKATY- WIĘCEJ PLAKATÓW POBIERZESZ NA NASZYM BLOGU TUTAJ
Zyta Czechowska
Latest posts by Zyta Czechowska (see all)