Superbelfrzy Nocą #33 – Otwarta Edukacja

23 lutego 2017 spotkaliśmy się na 33 Webinarium z cyklu „Superbelfrzy Nocą” tym razem poświęconym w całości Otwartej Edukacji. TUTAJ możecie pobrać certyfikat.

Naszymi gośćmi byli:

Kamil Śliwowski – Przewodniczący prezydium Koalicji Otwartej Edukacji – otwartezasoby.pl

oraz Monika Brych – nauczycielka języka angielskiego, obecnie w Liceum Ogólnokształcącym im. Noblistów Polskich w Rydułtowach – założycielka szkolnego repozytorium Otwartych Zasobów Edukacyjnych – t-room.skalna1.edu.pl

Moderatorką spotkania była Agnieszka Bilska, natomiast nasi goście opowiedzieli nam o OZE oraz o Tygodniu Otwartej Edukacji a także o wirtualnym pokoju nauczycielskim, o projektach, szkoleniach, współpracy wśród nauczycieli. Było dużo o dzieleniu się, bo to temat nam bardzo bliski.

Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinaru: