Superbelfrzy Nocą #57 – Class DoJo po liftingu

Supebelfrzy Nocą już w czwartek – 22 marca o godzinie 21.00

Tutaj wejdziesz do pokoju:

Tym razem ponownie spotkamy się, aby porozmawiać o narzędziach. Przyjrzymy się Class DoJo po zmianach. Nasza prowadząca, Jolanta Okuniewska, opowie nam o nowych funkjonalnościach. Co oferuje platforma, czym zaskakuje rodziców i uczniów? Jolanta podzieli się z nami swoim sześcioletnim doświadczeniem pracy z tym narzedziem.

Jolanta Okuniewska, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w  Szkole Podstawowej nr 13 im KEN w Olsztynie.

Pionierka w wykorzystaniu tabletów podczas zajęć z młodszymi uczniami.Finalistka konkursu Nauczyciel Roku 2013,  Finalistka konkursu Global Teacher Prize 2016, była ambasadorka programu eTwinning, trenerka w programie Mistrzowie Kodowania, Honorowy Profesor Oświaty, Nauczyciel-Innowator 2018. Członkini grupy Superbelfrzy RP oraz Superbelfrzy Mini na Facebooku.  Autorka bloga Tableszyt w okładce w motyle.