Superbelfrzy Nocą #8 Gość specjalny – Jolanta Okuniewska

Jola Okuniewska na tle nagrodyZbliża się koniec miesiąca, czas na kolejny webinar z cyklu Superbelfrzy Nocą.
Tym razem spotkamy się z pierwszą i na razie jedyną Polką, która znalazła się w gronie 50 najlepszych nauczycieli świata konkursu Global Teacher Prize:  Jolantą Okuniewską.
Jak to się stało, że trafiła do ścisłej czołówki, dlaczego warto dzielić się wiedzą, co robić, by nie popaść w rutynę i nie wypalić się po  niemal 30 latach pracy w szkole ? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź biorąc udział w webinarze.
Na pewno nie zabraknie wspomnień z Dubaju oraz opowieści o innych finalistach, z którymi Jola się zaprzyjaźniła i podjęła współpracę oraz o aktualnych działaniach tej aktywnej nauczycielki.
Czekamy na Was …  Do zobaczenia!

28 kwietnia 2016, godzina 21.00 https://superbelfrzy.clickwebinar.com/superbelfrzy-noca

Komentarz do “Superbelfrzy Nocą #8 Gość specjalny – Jolanta Okuniewska

• 18 maja 2016 o 12:15
    Permalink

Witam, widzę że dziś też jest webinar, chciałbym wziąć udział ale nie wiem jak, gdzie trzeba kliknąć?