Superbelfrzy Nocą#39 – polski w walizce

Dawno się nie widzieliśmy 😉  Ale już nadrabiamy zaległości i widzimy się w ten czwartek 6 kwietnia na kolejnym webinarze Superbelfrzy Nocą. Kolejny raz nawiedzi nas GOŚĆ SPECJALNY – Superbelferka, która obecnie mieszka poza granicami naszego kraju –Justyna Całczyńska.

Wejdź tutaj:

O czym opowie nam prelegentka? Czy czymś zaskoczy? Sama napisała krótką zajawkę: „Polski w walizce, czyli o kazachskim systemie edukacji, metodach które stosuję pracując z młodzieżą i dorosłymi, o tym co wiedzą Kazachowie o Polsce i oczywiście o edukacji filmowej.”

Jeżeli jesteście ciekawi bądźcie z nami w czwartek 6 kwietnia o godzinie 21.00. Zarezerwujcie sobie około 1,5h oraz kubek dobrej herbaty.

Justyna Całczyńska – uczy w szkole – Gimnazjum nr 23 w Ałamty w Kazachstanie. Prowadzi kursy języka polskiego dla dorosłych. Współpracowała z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, Centralnym Gabinetem Filmoteki Szkolnej w Łodzi. Jest autorką scenariuszy dotyczących edukacji filmowej i medialnej. Prowadzi warsztaty, na których młodzież tworzy etiudy fabularne, krótkie dokumenty oraz  filmy animowane.