Superbelfrzy Nocą#39 – polski w walizce

Dawno się nie widzieliśmy 😉  Ale już nadrabiamy zaległości i widzimy się w ten czwartek 6 kwietnia na kolejnym webinarze Superbelfrzy Nocą. Kolejny raz nawiedzi nas GOŚĆ SPECJALNY – Superbelferka, która obecnie mieszka poza granicami naszego kraju –Justyna Całczyńska.

Wejdź tutaj:   

O czym opowie nam prelegentka? Czy czymś zaskoczy? Sama napisała krótką zajawkę: „Polski w walizce, czyli o kazachskim systemie edukacji, metodach które stosuję pracując z młodzieżą i dorosłymi, o tym co wiedzą Kazachowie o Polsce i oczywiście o edukacji filmowej.” 

Jeżeli jesteście ciekawi bądźcie z nami w czwartek 6 kwietnia o godzinie 21.00. Zarezerwujcie sobie około 1,5h oraz kubek dobrej herbaty.


Justyna Całczyńska – uczy w szkole – Gimnazjum nr 23 w Ałamty w Kazachstanie. Prowadzi kursy języka polskiego dla dorosłych. Współpracowała z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, Centralnym Gabinetem Filmoteki Szkolnej w Łodzi. Jest autorką scenariuszy dotyczących edukacji filmowej i medialnej. Prowadzi warsztaty, na których młodzież tworzy etiudy fabularne, krótkie dokumenty oraz  filmy animowane.

Print Friendly

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.