SuperbelfrzyNocą #41 Cykl Zamiast kserówki, część 6

W czwartek  20 kwietnia odbył się kolejny webinar z cyklu Zamiast Kserówki pod hasłem:  „To co często się nie liczy, tak naprawdę się liczy…”

Tym razem trzy niezwykłe nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej Katarzyna Symeniuk, Katarzyna Ślęzak i Anna Ewa Dziadkiewicz opowiedziały nam, jak realizują mega pomysły na zajęcia ruchowe oraz plastyczne w swoich szkołach. Dlaczego takie połączenie? Bo przy pracach plastycznych nie raz musimy się nieźle nagimnastykować a i na zajęciach ruchowych czasem wychodzą nam barwne obrazy.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z tego mega energetycznego webinaru – na pewno nie będziecie się nudzić!

CERTYFIKAT  możecie pobrać TUTAJ.