Webinar Superbelfrzy Nocą#32
cykl Zamiast kserówki – część 4 Ocenianie bez ocen?

16 lutego odbył się kolejny webinar Superbelfrzy Nocą z cyklu Zamiast kserówki. Tym razem Beatka Skrzypiec i Monika Brzoska Gansiniec opowiedziały nam o ocenianiu kształtującym w praktyce.
Dziewczyny podzieliły się wypracowanymi przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej pomysłami na OK. Pokazały, jak to ocenianie wygląda  na co dzień w ich klasach.

Ocenianie bez ocen stawia jednak sporo wyzwań, wymaga odejścia od tradycyjnego myślenia o ocenianiu. Wymaga wielu przemyśleń, opracowań, wysiłków związanych z formułowaniem celów, kryteriów sukcesu czy też pisaniem informacji zwrotnej. Wymaga działań na rzecz budowania motywacji wewnętrznej uczniów do uczenia się.

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z naszego spotkania oraz pobrania certfyfikatu TUTAJ.

Komentarz do “Webinar Superbelfrzy Nocą#32
cykl Zamiast kserówki – część 4 Ocenianie bez ocen?

• 17 lutego 2017 o 21:02
    Permalink

Czy jest możliwość obejrzenia tej relacji po jej wyemitowaniu ?