Webinarium Superbelfrzy Nocą#29
Google Classroom w praktyce

Kolejny czwartek już za nami. Tym razem spotkaliśmy się z Łukaszem Rumińksim, który nadawał prosto z Chin. Nasze webinary nie znają granic.

Podczas webinaru poznaliśmy tajniki aplikacji Google Classroom. Prowadzący  podpowiedział, jak wdrożyć niezbędny pakiet G Suite. Opowiedział także o kilku rzeczach, na które warto zwrócić uwagę podczas pracy z aplikacją. Nie obyło się bez opowieści o jego pobycie w Chinach, uniwersytecie i przedszkolu, w którym pracuje. Koniecznie kliknijcie w ten link, aby zobaczyć tych słodkich przedszkolaków. (link)

Certyfikat z tego spotkania możecie pobrać TUTAJ.

Prowadzącym będzie Łukasz Rumiński, którego artykuły czasem można przeczytać na naszym blogu. Łukasz od 10 lat jest nauczycielem języka angielskiego w Zespole Szkół w Jamielniku w województwie warm-maz.  Jest ambasadorem programu English Teaching Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności. To także autor wielu projektów, m.in. Międzykulturowe Tabletorium Językowe; NatuLearn; Wielodotykowy stół dotykowy; Odwracamy lekcje angielskiego (link). Ostatnio napisał poradnik „Google Classroom – mały poradnik nauczyciela”. Aktualnie pracuje na uniwersytecie i przedszkolu w północnych Chinach (roczny urlop bezpłatny).