Wspomnień czar: Uwaga na pogodę

Co wspólnego łączy polską edukację ze zjawiskami pogodowymi ? Na pierwszy rzut oka ciężko jest znaleźć wspólny mianownik. Nasz kolega Jacek Ścibor znalazł jednak elementy wspólne tych obu elementów.

Na EduMoc 2017 – można było posłuchać go na żywo. W tym odcinku wspomnień, możecie sobie przypomnieć jego wystąpienie i dowiedzieć się co łączy huragan Pinokio z polską edukacją.

Już wiadomo, że EduMoc online 2018 odbędzie się ona w dniu 6 października 2018r. Już znamy listę prelegentów, już za moment wystartuje akcja informacyjna, ale zanim do tego dojdzie, mamy dla Was w ramach wspomnień parę wystąpień z poprzedniej edycji.

Zapraszamy do Galerii Video– tych którzy są niecierpliwi i mają więcej czasu – aby przejrzeli wszystkie zebrane wystąpienia, a co parę dni pojawi się nowy post z wystąpień.

 

O autorze: 

Jacek Ścibor

wykształcony nauczanek, realnie – informatyk szkolny, entuzjasta wykorzystania technologii komputerowych na lekcjach, propagator idei dzielenia się wiedzą i umiejętnościami metodycznymi na konferencjach, zjazdach, zlotach, szkoleniach i kursach, autor i współautor publikacji edukacyjnych oraz współtwórca merytoryczny e-wydarzeń.

Założyciel i administrator społeczności sieciowej nauczycieli i edukatorów – Superbelfrzy RP.

 

 

Pamiętacie ? Już niedługo będzie coś nowego Online 2018.  Odliczamy dni do 6 października 2018 r.

Czekamy na Was. Po więcej informacji kliknij TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email
Danieluk Maciej
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content