Rozwiązania dla edukacji i program Edu 360

My- nauczyciele poszukujemy coraz to nowszych, lepszych i bardziej efektywnych narzędzi, miejsc w sieci i inspiracji, które możemy wykorzystać w pracy z uczniami. Dlatego chciałabym zarekomendować Wam fantastyczne miejsce w sieci. Stronę z nowoczesnymi rozwiązaniami dla edukacji, ale także z bezpałanymi programami dla nauczycieli.

Nowy wygląd portalu Rozwiązania dla Edukacji jest już dostępny.

Portal rozwiazaniadlaedukacji.pl to miejsce w którym pracownicy sektora edukacji znajdą szereg materiałów i aktualności z zakresu wykorzystania nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki właśnie zakończonemu redesignowi strony, nauczyciele oraz uczniowie będą mogli w przejrzysty i intuicyjny sposób pozyskać dodatkową wiedzę, zapisać się na szkolenia czy zapoznać się z branżowymi aktualnościami.

Strona podzielona została na trzy główne kategorie:

    • aktualności – zawierają informacje dotyczące wydarzeń i konferencji edukacyjnych,
    • oferta  prezentuje rozwiązania Dell Technologies dla uczniów i nauczycieli poprzez wirtualny spacer po zaawansowanej technologicznie pracoklasowni przyszłości,
    • strefa wiedzy  oferuje możliwości wzięcia udziału w kursach i szkoleniach, informacje o ambasadorach projektu oraz obejrzenie najnowszych odcinków podcastu Edu360.

Wszystkich zainteresowanych obszarem EdTech i nowoczesną technologią wykorzystywaną w pracy nauczycieli i uczniów, zapraszamy do zapoznania się z nową stroną rozwiazaniadlaedukacji.pl i zapisów do newslettera.

 

Print Friendly, PDF & Email
Zyta Czechowska
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content