Do zobaczenia…..

Czas wakacji sprawił, że u wielu z nas włączył się tryb wakacyjny. Wstawiamy zdjęcia z naszych podróży, a także  przyjacielskich spotkań. Aż tu nagle, jak grom z jasnego nieba spadła na nas wiadomość o śmierci naszej koleżanki Magdaleny Zaryczańskiej. Trudno powiedzieć nam cokolwiek, wyrazić nasz smutek. Nadal towarzyszy nam niedowierzanie. Po raz kolejny okazuje się, że śmierć nie zna pojęcia „tryb wakacyjny”. Chcielibyśmy powiedzieć: Za wcześnie. Ktoś na górze się pomylił. A jednak…

Dwa tygodnie temu inspirowała nas i pisała nam m.in.„ Już mi chodzi po głowie pomysł na projekt dla mojej klasy. Mam nadzieję, że się uda!” Wierzymy, że tam na górze z pewnością Ci się uda. 

 Magdo, będziemy pamiętali Twój uśmiech. Obdarzałaś nim każdego. Chętnie włączałaś we wszelkie wydarzenia promujące edukacyjną zmianę. Nie zabrakło Cię na warsztatach polonistycznych “Chcę Wam pokazać jak…” w Poznaniu, czy na konferencji “Digitalnie i kreatywnie w edukacji” w Gdańsku. Pokazywałaś, że edukacja jest dla Ciebie ważna i że można działać dla jej dobra bezinteresownie. Brakuje Cię  teraz, choć tyle jeszcze można było wspólnie zrobić. Brakuje Cię wśród nas, ale nie zabraknie Ciebie w naszej pamięci.

Magdo, do zobaczenia. Ale jeszcze nie teraz. 

 Rodzinie, przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje.

Superbelfrzy RP

Magda Zaryczańska była nauczycielką j. polskiego Salezjańskiej Szkoły Podstawowej im. Św. Dominika Savio w Lubinie. Ambasadorka platformy Genially i grupy Genially w Polsce. Współtworzyła bloga “Jutro polski”.

Print Friendly, PDF & Email
Danieluk Maciej
Latest posts by Danieluk Maciej (see all)
Podoba się ? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content