DOBRE RADY NA WAKACJE

Z uwagi na to, że zbliżają się wakacje, realizujemy  podczas zajęć edukacyjnych, ale także w ramach zajęć rewalidacyjnych i świetlicowych tematykę związaną z bezpieczeństwem podczas  letniej przerwy wakacyjnej.

W związku z tym, nasi uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku przygotowali w innej niż dotąd formie dobre rady na wakacje jako prezenterzy TV.

Prezentację przygotowali uczniowie klasy przysposabiającej do pracy i do współpracy zaprosili swoich  kolegów i koleżanki z klasy 8. Najpierw ustaliliśmy jakie rady są dla nas najważniejsze. Ułożyliśmy tekst, nagraliśmy na smartfonie ich kwestie na zielonym tle i następnie dokonaliśmy edycji w programie iMovie.Mamy nadzieję, że efekt naszej pracy spodoba się Wam!

Zachęcamy do publikowania i udostępniania, będzie nam bardzo miło.

Link do filmu TUTAJ

Aby dotrzeć z przekazem do uczniów z różnym stopniem niepełnosprawności intelektualnej, również do tych, którzy nie czytają w zeszłym roku postanowiliśmy nagrać rady w formie wideo, która pomoże wszystkim dzieciom w zrozumieniu treści, a wizualizacja i narracja głosowa wzmocni przekaz.

 

LINK DO FILMU TUTAJ

 

Print Friendly, PDF & Email
Latest posts by Zyta Czechowska (see all)
Podoba się ? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content