Już po raz czwarty zapraszamy Was na Konferencję w Internecie składającą się z bezpośrednich transmisji z różnych stron Polski i świata – (wideokonferencji), spotkań, warsztatów i wykładów!
Kiedy? 5 października 2019, 08:00 – 23:00, czyli 15 godzin!
Gdzie?
Platforma Clickmeeting -> część I tutaj część II tutaj
Wydarzenie: streaming na FB część I -> tutaj część II tutaj
Kto i dla kogo? Nauczyciele dla nauczycieli z udziałem specjalistów z dziedzin związanych z edukacją, pracowników naukowych uniwersytetów oraz gości specjalnych.
Prelegenci | Moderatorki | Relacja | Video |
Jaki koszt? Zero złotych. W wydarzeniu może nieodpłatnie wziąć udział każdy, z całego kraju i z zagranicy.
Jaki program? Program konferencji –> tutaj Sylwetki prelegentów i prelegentek -> tutaj Plakat do pobrania -> tutaj Pobierz, wydrukuj i powieś w pokoju nauczycielskim, bibliotece lub innym widocznym miejscu, tak żeby o konferencji dowiedziało się jak najwięcej osób. Tło na FB do pobrania -> tutaj |
Patronat medialny
![]() |
|
|
Partnerzy konferencji
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
- Cyfrowa Taksonomia Blooma – Akademia Młodego Superbelfra - 19 stycznia 2023
- Żeby im się chciało. Jak zaangażować niezaangażowanych na lekcji? - 5 kwietnia 2022
- Do zobaczenia….. - 10 sierpnia 2021