ELEKTRONICZNA KSIĄŻECZKA- KREATYWNE POMOCE DYDAKTYCZNE

Właśnie zakończyliśmy ogólnopolski projekt eTwinning w ramach cyklu Mój pierwszy projekt z Ambasadorem. W projekcie pt. „Kreatywne pomoce dydaktyczne”, wzięło udział 20 szkół specjalnych i integracyjnych z całej Polski.

Nauczyciele wraz z uczniami podczas lekcji przygotowywali według własnego pomysłu przeróżne pomoce dydaktyczne, które pomagają naszym uczniom w edukacji i terapii.

Każda pomoc jest szczegółowo opisana pod kątem przydatności i sposobów wykorzystania. Wskazano również na artykuły, które potrzebne są do przygotowania tych pomocy.

Projekt był niezwykłą okazją do współpracy nauczycieli i uczniów, inspiracji i wymiany doświadczeń na platformie TwinSpace. Powstała fantastyczna baza pomysłów w formie tradycyjnej, ale także elektronicznej książeczki.

Udostępniamy tę książeczkę, zapraszamy do jej obejrzenia z nadzieją, że stanie się ona inspiracją do podejmowania działań przez z Was i Waszych uczniów. Polecamy współpracę szkół w projektach eTwinning w przyszłym roku szkolnym. Więcej  o programie dowiecie się na stronie TUTAJ. ale także w książce „Jak nie zgubić dziecka w sieci?”, w której również opisujemy możliwości metody projektu i programów eTwinning oraz Erasmus.

Książka do nabycia TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Książeczka stworzyliśmy w programie storyjumper i znajduje się TUTAJ.

 

Book titled 'KREATYWNE POMOCE DYDAKTYCZNE'
Print Friendly, PDF & Email
Zyta Czechowska
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content