Finał akcji „Warte zapamiętania”

Za nami Święto Niepodległości, a zatem i finał akcji „Warte zapamiętania”.Oczywiście nadal uczniowie i nauczyciele mogą dołączać do kolekcji wakelet swoje prace.  Wasze aktywności przerosły nasze oczekiwania i bardzo dziękujemy za tak szeroki odzew.  Powstały fantastyczne prace, dzięki którym mamy okazję przypomnieć sobie i zapamiętać ważne cytaty i teksty znanych Polek i Polaków. Galerię cytatów znajdziecie w kolekcji wakelet, którą udostępnimy poniżej. Z wybranych lodowo prac przygotowany został plakat prezentujący myśli warte zapamiętania.

Na czym polegała akcja?

Podczas zajęć, ale również prywatnie zarówno uczniowie jak i nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły mogą tworzyć specjalnie na tę okazję zaprojektowane przez nas Karty cytatów znanych Polek i Polaków.

Takie myśli, które są uniwersalne, ważne  dla naszej tożsamości, dla naszego życia, pracy którą wykonujemy, dla naszego rozwoju i są WARTE ZAPAMIĘTANIA.

Nasza akcja nosi tytuł „Warte zapamiętania”. Kartki nie są celem samym w sobie, ale za ich pośrednictwem chcemy zmobilizować jak największą liczbę osób do rozmów na temat znanych Polek i Polaków, których wypowiedziane przez nich ważne słowa, sentencje i myśli skłaniają nas do przemyśleń, zmiany postaw i refleksji na temat życia, patriotyzmu i itd.

Oprócz tego, że powstaną kartki, które zamieszczać będziemy na wspólnym wakelet, zachęcamy do poznawania sylwetek znanych Polek i Polaków. Warto te kartki udostępniać w mediach społecznościowych, na stronach szkół i placówek oświatowych, by jak najwięcej osób miało szansę ich zobaczenia, przeczytania i przemyśleń.

Puste karty do wypełnienia możesz pobrać TUTAJ

 

WAKELET Z WSZYSTKIMI PRACAMI MOŻESZ ZOBACZYĆ TUTAJ

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Zyta Czechowska
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content