Formularze w Genially


Warning: file_get_contents(https://www.genial.ly/services/oembed?url=https://view.genial.ly/5e846d0e3d9b5c0d9587d405): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /home/belfrzy/domains/superbelfrzy.edu.pl/public_html/wp-content/plugins/genially-embed/classes/front_end.php on line 40

W czasie edukacji zdalnej nauczyciele szukają najróżniejszych sposobów na efektywną i atrakcyjną współpracę z uczniami. A w jaki sposób może zachwycić uczniów nauczyciel bibliotekarz? Jak pracować z dziećmi i młodzieżą na odległość? Świetnym rozwiązaniem jest zorganizowanie konkursu! Podzielę się z Wami moim pomysłem na konkurs Wyzwanie Czytelnicze, które zostało przygotowane z wykorzystaniem Genially i Microsoft Forms. Możecie coś podobnego stworzyć jako nauczyciele dowolnego przedmiotu. Wystarczy dostosować tematykę konkursu do zagadnień omawianych na lekcjach.

Dobra wiadomość jest taka, że możecie korzystać zarówno z Microsoft Forms jak i z Formularzy Google. W filmie instruktażowym omawiam, jak należy przygotować zadania w tych obu narzędziach.

Gotową prezentację z konkursem możecie obejrzeć poniżej. Praca została wykonana w Genially. Konkurs trwał przez cały kwiecień. W chwili obecnej mamy przerwę. Do konkursu prawdopodobnie wrócimy po wakacjach. Uczniowie byli zachwyceni i już się nie mogą doczekać ciągu dalszego.

This Genially don't exists

Mam dla Was jeszcze jedną niespodziankę. Wszystkie zagadki z kwietnia zebrałam w kolekcji na Wakelecie. Jeśli macie chęć, możecie z nich skorzystać w swojej pracy z uczniami.

Kolekcja Wakelet „Co to za ksiażka?”

Wszystkich, którzy chcą zgłebiać tajniki Genially i Wakeleta, zapraszam do oficjalnych polskich grup tych platform: Discovering Genially – Polska i Wakelet Polska.

Print Friendly, PDF & Email
Agnieszka Halicka
Latest posts by Agnieszka Halicka (see all)
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content