II Konferencja Asów Internetu już wkrótce

Na stronie wydarzenia zegar odlicza czas pozostały do konferencji. Jest też formularz zgłoszeniowy i program onlinowego spotkania. Będzie się działo!
Zeszłoroczni prowadzący pojawią się w nowych rolach – przygotowali lekcje na temat ŻYCZLIWOŚCI (Marta Florkiewicz – Borkowska, czyli FloBo) i ROZSĄDKU (KAMIL PAŹDZIOR). Dołączyli do nich: Joanna Apanasewicz vel Apanaska (UWAŻNOŚĆ), Krzysztof Jaworski (ODWAGA) i Monika Mikołajczuk (SIŁA). Taka ekipa gwarantuje ciekawe zajęcia. W roli konferansjerów wystąpią znani i lubiani: celebryta Robert Janowski, dziennikarka Justyna Suchecka, Agnieszka Chomicka, która w maju 2020 poprowadziła wielkie wydarzenie Cyfrowego Dialogu „Dzień Scratcha” oraz Krzysztof Horwat i Paweł Pindur.
Cała konferencja będzie podzielona na trzy panele. W drugim pojawi się m.in. Nauczyciel Roku 2021 –  Darek Martynowicz, z kolei w trzecim Agnieszka Jankowiak – Mail czyli Babka od histy, Dawid Łasiński vel Pan Belfer i Marcin Perfuński – SuperTata.tv. Nie zabraknie też młodzieży.
Wydarzenie będzie transmitowana na żywo w trzech miejscach:

  • na platformie (tylko zarejestrowani uczestnicy będą mieli możliwość pobrania certyfikatu uczestnictwa)
  • na fanpage’u Fundacji na Facebooku
  • na kanale na YouTube

Organizatorem konferencji jest Fundacja Szkoła z Klasą przy współpracy z Google. Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Demagog oraz grupy: Digitalni i kreatywni nauczyciele z pasja, Irmina Żarska – Rysunkowy Język Polski, Superbelfrzy RP oraz grupa Zaproś mnie na swoją lekcję.
Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Chip.pl, Portal Oświatowy oraz Radio Pogoda.

Print Friendly, PDF & Email
Iwona Cugier
Latest posts by Iwona Cugier (see all)
Podoba się ? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content