Inspiracja

Inspiracja.

Słowo, które dla wielu nauczycieli na stałe zagościło w słowniczku wyrazów podręcznych. Wielokrotnie przez wielu odmieniane na różne sposoby przez przypadki. Dlaczego? Bo nie wyobrażamy sobie na co dzień naszego zawodowego, ale nie tylko zawodowego życia bez inspirowania się i inspirowania innych. Często nawet nie uświadamiamy sobie jak bardzo inspirujemy siebie nawzajem. Czasem wystarczy jedno słowo klucz, ilustracja, zasłyszana anegdota, czy też widok za oknem. Bo inspiracją może być wszystko.
Jako Grupa Superbelfrzy RP mamy nadzieję, że na co dzień stanowimy dla Państwa źródło inspiracji. Bo Wy, Drodzy Czytelnicy – zamieszczając swoje komentarze, lajki i opisując edukacyjne działania stanowicie dla nas niekończące źródło inspiracji oraz motywację do działania.
Żywimy głęboką nadzieję, że to czym jako Grupa Superbelfrzy RP dzielimy się z Państwem, jest dla Was cenne i wartościowe. Nadal chcielibyśmy wspólnie być z Wami, dzielić się naszymi przemyśleniami, pomysłami i wątpliwościami. Zaglądajcie do nas koniecznie! A do odwiedzania miejsc, gdzie można nas „spotkać” zaproście także swoich znajomych. Bądźmy dla siebie wszyscy źródłem niekończącej się inspiracji!
Poniżej można pobrać i wydrukować przygotowany przez Mateusza plik z plakatem. Drukujcie, podzielcie się nim z koleżankami i kolegami w pokoju nauczycielskim.
Print Friendly, PDF & Email
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content