Jacek Staniszewski – Dlaczego trzeba się słuchać – #edumoconline

Zbiór moich doświadczeń i refleksji na temat różnego rodzaju spotykania się nauczycieli i wspólnego rozmawiania, testowania, inspirowana. Opowiem o tym Jak to wygląda przez pryzmat prowadzenia Edugadek miejsca w sieci, gdzie nauczyciele mówią o swojej pracy.

Dołącz do konferencji: https://bit.ly/2IIhAon


Jacek Staniszewski

Jestem nauczycielem historii od 1996 roku. Uczyłem WOS, języka angielskiego i informatyki we wszelkiego rodzaju szkołach (miejskie i wiejskie, szkoły podstawowe, gimnazjum, liceum a nawet zerówka), publiczne i niepubliczne.

Ukończyłem Uniwersytet Gdański na wydziale filologiczno – historycznym. Do 2010 uczyłem historii w Gdańskich Szkołach Autonomicznych, pierwszych szkołach niepublicznych na Pomorzu. Następnie przeprowadziłem się do Warszawy, gdzie rozpocząłem pracę w Instytucie Badań Edukacyjnych. Byłem autorem i współautorem poradników dla nauczycieli, prowadziłem szkolenia dla nauczycieli – głównie dotyczących zagadnień nowoczesnej dydaktyki a także wykorzystania nowych technologii na zajęciach historii.

Od 2013 roku razem z żoną Beatą założyłem innowacyjną szkołę podstawową „Akademia Dobrej Edukacji”, która ma swoją siedzibę w Warszawie na ul. Górczewskiej 13. Obecnie jestem jej dyrektorem. Jedną z podstawowych zasad szkoły jest indywidualizacja nauki, nowoczesne metody i wykorzystanie nowych technologii.

Od 2012 roku działam dla międzynarodowego stowarzyszenia nauczycieli historii Euroclio, dzięki któremu uczestniczę w wielu projektach dotyczących nauczania historii. Od września 2017 razem z Marcinem Zaródem rozmawiam z najlepszymi nauczycielami w podcaście Edugadki.pl a także piszę o moim wymarzonym uczeniu historii na blogu doklasy.pl

Email: jacek(at)doklasy.pl | Twitter: @JaStaniszewski

 

 

Kliknij i dołącz!!!

Dołącz do konferencji: https://bit.ly/2IIhAon

Program: http://bit.ly/emo2018

Wydarzenie na FB: http://bit.ly/edumoc2018

Blog: http://www.superbelfrzy.edu.pl/edumoc…

 

Oficjalny hashtag: #edumoconline

 

#EduMoc #EduMocOline2018

#mnożęnieprzezdzielenie

#SuperbelfrzyRP

#Największakonferencjadlanauczycieli

 

Print Friendly, PDF & Email
Danieluk Maciej
Latest posts by Danieluk Maciej (see all)
Podoba się ? Podziel się z innymi.
#edumoconline">

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content