Propozycje na koniec roku i wakacje

Już wkrótce rozpoczną się wakacje! Nadejdzie czas na chwilę oddechu i odpoczynek od ekranów, które towarzyszą nam na każdym kroku od kilku miesięcy. Zanim jednak wyłączymy komputery i damy odpocząć naszym oczom, zapraszam do skorzystania z materiałów, które zostały przygotowane przez członków grup Genially – oficjalna, polska grupa oraz Wakelet Polska. Może jeszcze przyda się Wam jakiś dyplom lub  wakacyjne zasoby stworzone w Genially. Dzięki Wakeletowi udało się je zebrać w zgrabną całość! W dalszej części wpisu czeka na Was informacja o niesamowitym wakacyjnym konkursie dla fanów Genially.

To ostatnia chwila na dyplomy i podziękowania. Może zainspiruje Was ta kolekcja przygotowana przez nauczycieli dla nauczycieli.


Świetne pomysły na pożeganie uczniów przed wakacjami zaprezentowały Justyna Zaruczańska i Magdalena Zaryczańska we wpisie na blogu Jutro polski.

Lada moment rozpoczną się wakacje. Może warto zaproponować uczniom wakacyjne gry, zabawy, escape roomy, a także materiały poświęcone bezpieczeństwu podczas letnich wyjazdów.

A na koniec niespodzianka! Ambasadorki Genially w Polsce ogłosiły konkurs w grupie Genially – oficjalna, polska grupa. Pula nagród jest imponująca, ponieważ do wygrania jest (uwaga, uwaga!) 9 licencji EduPro Genially. Na Wasze prace czekamy aż do połowy lipca. W jury konkursu, obok ambasadorek, zasiądą też członkowie zespołu Genially (ze słonecznej Hiszpanii)! Szczegóły na temat konkursu zajdziecie w poniższej prezentacji. Powodzenia!

Print Friendly, PDF & Email
Agnieszka Halicka
Latest posts by Agnieszka Halicka (see all)
Podoba się ? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content