Tydzień z Wakeletem

Znacie Wakelet? To rewelacyjne narzedzie do zapisywania i porządkowania stron internetowych, filmów, zdjęć, tweetów i nie tylko. Dzięki Wakeletowi stworzysz niepowtarzalne kolekcje, które pomogą Ci w codziennej pracy i usprawnią nauczanie zdalne. A to wszystko za darmo i bez limitów! W dniach 1-5.06.2020 czeka nas wyjątkowe wydarzenie: Wakelet Community Week (Tydzień Społeczności Wakeleta)! To doskonały moment na dołączenie do grona użytkowników tego narzędzia.

Wakelet Community Week startuje już dziś i potrwa do 5 czerwca. Na zainteresowanych czekają webinaria, inspirujący mówcy, konkursy z nagrodami oraz informacje o nowych funkcjonalnościach Wakeleta! W związku z tym, że wydarzenie jest skierowane do publiczności międzynarodowej, wszystkie punkty programu będą realizowane w języku angielskim. Zapisy na poszczególne sesje są otwarte na stronie Tygodnia Społeczności – https://community.wakelet.com/communityweek/.

Jeśli jeszcze nie znasz Wakeleta i zastanawiasz się, czy to jest narzędzie dla Ciebie, obejrzyj tutorial, w którym omawiam jego funkcjonalności i pokazuję, jak można używać go razem z Genially.

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Agnieszka Halicka
Latest posts by Agnieszka Halicka (see all)
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content