URODZINOWY ALFABET SUPERBELFRÓW

Okrągły jubileusz, bardzo często skłania do refleksji i wspomnień, ale przede wszystkim jest okazją do świętowania. Grupa eduzmieniaczy, której założycielem jest Jacek Ścibor, w sobotę 15 maja 2021 roku, obchodzić będzie 10. urodziny.

Dla wszystkich jej członków- fantastycznych nauczycieli z całej Polski, innowatorów, entuzjastów nauczania i nowych technologii to ważne wydarzenie. Świadczy ono nie tylko o upływie czasu, ale jest przede wszystkim  pretekstem do  wspomnień tego co przez te 10 lat w edukacji się zmieniło, ale także  odpowiedzi na pytanie- jaki  wpływ miała grupa na to co udało się  przeorganizować, ulepszyć, wzmocnić, a jakie wyzwania stoją przed nami w najbliższym czasie?

Przez te wszystkie lata zawsze mogliśmy jako grupa liczyć na siebie, ale także na wsparcie i pomoc Państwa- naszych czytelników bloga i nauczycieli, dla których innowacyjne nauczanie, w centrum którego jest przede wszystkim uczeń, nie jest obce.

Byliście Państwo naszym wsparciem, inspiracją i zawsze mogliśmy na Państwa liczyć. Dziękujemy za lata współpracy, za Wasz udział w webinarach, szkoleniach i konferencjach. Za wszystkie komentarze, zarówno te pozytywne jak i krytyczne.

Z okazji 10. urodzin przygotowaliśmy URODZINOWY ALFABET SUPERBELFRÓW RP. To edytowalna tablica z literami alfabetu, na której możecie wpisywać Wasze skojarzenia i wspomnienia z grupą SB. (Skojarzenia rozpoczynające się na daną literę wpisujemy na wybranej stronie z odpowiednią literą) Będzie to dla nas informacja zwrotna na temat naszych działań, ale także kierunek dalszych aktywności.

Grafikę do urodzinowego alfabetu przygotowała niezawodna Vitia Bartošová Hoffmann.

LINK DO JAMBORDA ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email
Zyta Czechowska
Podoba się ? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content