Zyta Czechowska Nauczycielem Roku 2019

Nauczycielem Roku 2019 została Zyta Czechowska, niesamowita osobowość i fantastyczny nauczyciel, pedagog specjalnych w Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku.

Od początku swojej edukacyjnej przygody związana ze szkolnictwem specjalnym. Lubiana przez uczniów, którzy zawsze mogą liczyć na jej wsparcie, ceniona przez innych nauczycieli. Wrażliwa na potrzeby drugiego człowiek, inicjatorka wielu akcji charytatywnych. Od lat wdraża nowoczesne technologie w szkolnictwie specjalnym. Jej uczniowie pracują z tabletami, kodują i programują. Jest autorką wielu projektów, angażujących uczniów z niepełnosprawnością  i świetnie sprawdzających się w edukacji dzieci z niepełnosprawnością. Swoimi pomysłami na zajęcia  dzieli się z innymi nauczycielami na blogu www.specjalni.pl Na blogu udostępnia również ciekawe karty pracy i autorskie materiały. Pasja towarzyszy jej w każdym działaniu, została ambasadorką programu eTwinning, jest trenerem Mistrzów Kodowania, wykładowcą. Jej liczne publikacje w czasopismach branżowych, inspirują i pokazują nauczycielom aplikacje i programy, które warto wykorzystać na zajęciach w szkole.

Będąc pedagogiem specjalny cieszy się z każdego sukcesu swoich uczniów, stawia na ich moce strony, buduje poczucie własnej wartości. To Pedagog- Mistrz, który  z pewnością może być wzorem do naśladowania.

Print Friendly, PDF & Email
Jolanta Majkowska
Latest posts by Jolanta Majkowska (see all)
Podoba się? Podziel się z innymi.

Komentarz do “Zyta Czechowska Nauczycielem Roku 2019

  • 9 października 2019 o 05:59
    Permalink

    Jola, bardzo dziękuję! To też nagroda dla Ciebie, bo jesteś współtwórcą moich sukcesów. Zawsze mogę na Ciebie liczyć!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content