Światowy Dzień Nauczycieli, czyli świętowanie czas zacząć

5 października obchodzimy Światowy Dzień Nauczycieli. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, Superbelfrzy przygotowali z tej okazji coś specjalnego. Świętujemy prezentując Wam film, będący efektem naszej współpracy, a przede wszystkim współpracy naszych uczniów.

Hasło tegorocznego Światowego Dnia Nauczycieli to „Invest in the future, Invest in teachers”, co można przetłumaczyć jako wezwanie:  „Inwestujmy w przyszłość, inwestujmy w nauczycieli”. Świat dostrzega to, co potwierdzają także kolejne przeprowadzane badania – że podstawą i warunkiem sine qua non dobrej, mądrej edukacji są nauczyciele. To od ich zaangażowania, wykształcenia, otwartości umysłu i poświęcenia zależy, czy Wasze (ale i przecież nasze) dzieci z chęcią będą chodzić do szkoły, w której „ze swoją nauczycielką/nauczycielem” mają szansę przygotować się do życia w coraz szybciej pędzącym świecie.

Prezentujemy uczniów niemal trzydziestu szkół z całej Polski, ze szkół małych i dużych, ze wsi, miasteczek i miast. Zastanawiacie się, czy chodzenie do szkoły można lubić? Spójrzcie na ich miny. Zastanawiacie się, co robią w szkołach? Inwestują we własną przyszłość.

A zatem? Świętowanie czas zacząć. Kulminacja już za 10 dni!

Print Friendly, PDF & Email
Podoba się ? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content