Superbelfrzy Nocą #52 Mapa Karier

Interaktywne lekcje o planowaniu kariery i zawodach

Pamiętacie jakie przedmioty i zagadnienia interesowały Was, kiedy mieliście 12-13 lat? Czy Wasza droga zawodowa była Wam już wtedy znana albo idealnie przewidywali ją Wasi nauczyciele?

Nagranie z webinarium

Prezentacja

 

Planowanie swojej ścieżki edukacji, a potem kariery to niezwykle trudne zadanie. Dlatego do doradztwa zawodowego w szkole warto wprowadzać elementy interaktywne takie jak Mapa Karier (www.mapakarier.org), które nie tylko uatrakcyjnią lekcje, ale sprawią również że rozmowa o karierze będzie dla uczniów bardziej realistyczna. Do prac z tym darmowym narzędziem wprowadzi was Anna Stokowska z Fundacji Katalyst Education, menadżerka zespołu tworzącego otwarte zasoby edukacyjne z doradztwa zawodowego i matematyki. Podczas spotkania dowiecie się również więcej o konkursie na relacje z lekcji z Mapą, który trwa do 18 lutego.

 

Anna Stokowska

Absolwentka socjologii i historii sztuki. Koordynowała projekty edukacyjne w Centrum Edukacji Obywatelskiej i Centrum Cyfrowym Projekt: Polska, była ekspertką przy badaniach społecznych realizowanych przez Instytut Spraw Publicznych, a w Fundacji Batorego zajmowała się konfliktem interesów w administracji publicznej. Była mentorką w kursach e-learningowych dla nauczycieli i autorką materiałów edukacyjnych na temat nowych technologii oraz roli gier w edukacji. Aktualnie w Fundacji Katalyst Education wciela zasadę, że ludziom pracuje się najlepiej wtedy, kiedy robią, to co kochają. Od 17 lat ćwiczy jogę. Wierząca i praktykująca wegetarianka.

Print Friendly, PDF & Email
Podoba się ? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content