Superbelfrzy Nocą#46 – Zanim, czyli o projektowaniu

Czerwiec jak zwykle był miesiącem, który chyba wszystkim dawał się we znaki. Ale my zakończyliśmy cykl ubiegłorocznych webinarów Superbelfrzy Nocą z przytupem.

Tym razem naszą prelegentką była niesamowita Ania Krawczyk, Superbelferka, która opowiedziała nam o projektowaniu.

Zapraszamy do obejrzenia naszego nagrania z webinaru, a TUTAJ pobierzecie certyfikat.

 

 

„Choć tematyka projektowania składa się z masy specjalności, specjalizacji i różniących ich niuansów, nikt nie powinien obawiać się zanurzenia w tym świecie!

Na czwartkowym webinarium zaproponuję bardzo letni miks – trochę o myśleniu projektowym (design thinking), trochę o projektowaniu z uwzględnieniem potrzeb użytkownika (user experience design), sporo konkretnych przykładów ćwiczeń i szczypta ogólniejszych rozważań. To temat dla wszystkich, którzy jeszcze nie czują programowania jako układania kodu, klocków, algorytmów – i bardzo dobrze, bo programowanie to również projektowanie! Jednych będą cieszyć bardziej białe literki przesuwające się po czarnym tle, a innych – tworzenie person. O tym co to takiego, też dowiecie się w czwartek.  

Dla chcących wiedzieć więcej już przed spotkaniem: http://www.oswajamyprogramowanie.edu.pl/2016/04/zanim-czy-o-projektowaniu.html

_____________________________________________________________________

Anna Krawczyk – polonistka, sercem wiecznie bibliotekarka, od niedawna związana z samorządem lokalnym. Działa w sieciach (LABiB, Superbelfrzy), jest trenerką w projekcie Mistrzowie Kodowania oraz członkinią stowarzyszenia Hackerspace Silesia. Koordynuje działania Koduj dla Polski na Górnym Śląsku.

 

Print Friendly, PDF & Email
Marta Florkiewicz - Borkowska
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content