Webinarium Superbelfrzy Nocą #4

webinariaKolejny już raz nieubłaganie zbliża się „czwarty czwartek” miesiąca, tym razem będzie 26 listopada. To informacja dla nas i naszych sympatyków, że czas na kolejne inspirujące webinarium Superbelfrów.

A oto zapowiedź naszego czwartego spotkania przygotowana przez prelengentów:

Męczy cię ślęczenie nad stosem papierowych wypracowań?
Kręgosłup odmawia posłuszeństwa, gdy taszczysz do domu siatkę wypełnioną makulaturą?
Prace domowe są jednowymiarowe, nie oddają ani potencjału uczniów, ani nie pozwalają im się rozwinąć?
Może to jest właśnie czas, by zacząć z nimi pracować… na PLATFORMIE EDMODO! 
Podczas webinarium poznacie Państwo podstawowe możliwości Edmodo, zasady motywowania dzięki gamifikacji, stosowanie oceniania kształtującego przy pomocy platformy.”

Moderowaniem zajmie się Marta Florkiewicz-Borkowska, natomiast w roli prelegentów wystąpią znani i lubiani Superbelfrzy, dwie prawdziwe petardy 😉 .

Joanna Waszkowska
Uczy języka polskiego od 13 lat, obecnie w Zespole Szkół Prywatnych “Twoja Przyszłość” w Sosnowcu. Członkini grupy Superbelfrzy. Prowadzi blog edukacyjny: www.uczycielnica.blogspot.com

Marcin Paks
Uczy historii, wiedzy o społeczeństwie i wychowania do życia w rodzinie. No co dzień używa TIK i poszukuje nowych standardów dla edukacji, z zachowaniem efektywnych i sprawdzonych już metod, zwolennik odwracania wszystkiego, a zwłaszcza lekcji.
Ekspert Szkoły z klasą 2.0, edukator, felietonista, bloger, członek grupy Superbelfrzy RP. Pasjonat mobilnych rozwiązań w edukacji i rozszerzonej rzeczywistości. Twórca aktywnej metody symulacji w sieci – Drama Online. Współorganizator konferencji dla innowacyjnych nauczycieli Eduzmieniacze.
Szkolny Organizator Rozwoju Edukacji w Katowicach, edukator w zakresie TIK. Użytkownik i propagator edukacyjnej platformy Edmodo. Aktualnie zajmuje się jej tłumaczeniem na język polski, co w przyszłości umożliwi szersze jej wykorzystanie przez nauczycieli.

Bądźcie z nami w najbliższy czwartek i zarezerwujcie sobie 1,5 h. Widzimy i słyszymy się jak zwykle o 21.00.

Print Friendly, PDF & Email
Marta Florkiewicz - Borkowska
Podoba się? Podziel się z innymi.

Komentarz do “Webinarium Superbelfrzy Nocą #4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content