Webinarium Superbelfrzy Nocą#11

webinariaWakacje wakacjami, odpoczynek się należy każdemu, ale tradycji też musi się stać zadość!
Wielkimi krokami zbliża się ostatni czwartek miesiąca i my, jak zwykle, mamy dla Was zaproszenie na kolejne wspólne spotkanie online.

Będziemy się bawić. A do wspólnej zabawy zachęcą i zainspirują nas dwie znane wszystkim Superbelferki.
Tym razem w rolę prezenterek wcielą się Anna Grzegory i Joanna Apanasewicz, a ja będę moderować.

„Wakacje, czyli w co się bawić?” – to webinarium dla wszystkich, którzy lubią się bawić i szukają prostych sposobów na rozkręcenie każdego towarzystwa. Jeśli zatem zdarza się Wam lub członkom Waszych rodzin nudzić się, jeśli brak Wam pomysłu na wspólne zabawy, albo jeśli sami znacie zabawy, z którymi chcielibyście się z nami podzielić – to koniecznie musicie się z nami spotkać!  Prezenterki zaproponują zabawy, które dostosować można do każdych warunków i okoliczności.  Dla małych i dużych, dla grup i pojedynczych osób, analogowe i z wykorzystaniem technologii.  Zapraszamy!

Anna Grzegory – dyrektorka Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Logofigle w Łodzi, logopedka, terapeutka dysleksji, nauczycielka nauczania początkowego, trenerka szybkiego czytania i technik pamięciowych. Od 2007 roku prowadzi stronę edukacyjną www.logofigle.pl. Założyła i administruje wraz z innymi nauczycielami specjalistyczne blogi edukacyjne dla nauczycieli, rodziców i uczniów: Zamiast kserówki  oraz Kostki na matmie.

Joanna Apanasewicz – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i języka angielskiego w  „Małej szkole” w Koninie Żagańskim. Prowadzi własną stronę http://apanaski.blogspot.com/.
„Lubię swoją pracę. Staram się pracować kreatywnie i z pasją.” – to cała Asia.

Bądźcie z nami jak zwykle o godzinie 21.00 w czwartek 28 lipca. Zarezerwujcie sobie półtorej godziny oraz koniecznie dobry humor!

Do zobaczenia!

Print Friendly, PDF & Email
Marta Florkiewicz - Borkowska
Podoba się? Podziel się z innymi.

6 thoughts on “Webinarium Superbelfrzy Nocą#11

  • 20 lipca 2016 o 22:00
   Permalink

   Hej;)
   Mamy 50 miejsc – więc może już teraz nie trzeba się ustawiać w kolejce, ale w czwartek już nie na ostatnią chwilę. Nie wymagamy rejestracji, po prostu klikasz na link, wpisujesz maila, imię i jeśli jest wolne miejsce to wchodzisz, na początku przed 21 jesteś w poczekalni i słuchasz muzyczki relaksacyjnej 😉 Pozdrawiam i zapraszamy! Mam nadzieję do zobaczenia!

   Odpowiedz
 • 29 lipca 2016 o 09:02
  Permalink

  WITAM, nie mogłam być – czy jest nagranie czy ponowna możliwość obejrzenia. Bardzo proszę, Aneta

  Odpowiedz
  • 29 lipca 2016 o 12:53
   Permalink

   Tak nagranie będzie do dwóch tygodni razem z krótkim wpisem na blogu tutaj;)

   Odpowiedz
 • 29 lipca 2016 o 11:17
  Permalink

  Było wspaniale! Sama się świetnie bawiłam… Gdzie można pobrać zaświadczenie udziału w tym webinarium? Pozdrawiam serdecznie 🙂

  Odpowiedz
  • 29 lipca 2016 o 12:54
   Permalink

   Dziękujemy za udział!
   Oczywiście certyfikat będzie, tak jak mówiłam, tutaj na stronie. Do dwóch tygodni pojawi się opis wydarzenia i nagranie oraz certyfikat do pobrania. Pozdrawiam serdecznie!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content