Webinarium Superbelfrzy Nocą#13

webinariaSuperbelfrzy Nocą znowu w akcji.  Już niebawem wrzesień, a od września jak zapowiadaliśmy NIESPODZANKI i NOWOŚCI!

Będziecie mogli gościć nas w swoich urządzeniach częściej! Zawsze parę dni przed webinarem będzie informacja co Was czeka w kolejny czwartek.

Tym razem rok szkolny rozpoczynamy z pompą. Spotkamy się kolejny raz z Jolantą Okuniewską – ambasadorka międzynarodowego programu eTwinning.

1 września to znakomity czas by nabrać rozpędu na nowy szkolny rok.
Po rozmowie z uczniami o ich zainteresowaniach, analizie programu nauczania i planu pracy szkoły warto zaplanować projekt współpracy międzyszkolnej.
Może to być początek na długofalowe działania angażujące całą szkolną społeczność, bądź jedną klasę, współpraca międzynarodowa, albo pomiędzy szkołami w kraju.

Podczas webinaru dowiecie się co to jest eTwinning, jak znaleźć partnera i zaplanować działania. Jako doświadczona eTwinnerka Jola podzieli się z Wami swoimi przemyśleniami oraz podpowie jak zrealizować satysfakcjonujący Was i uczniów projekt. Oczywiście pytania mile widziane!

Film o zwycięskim projekcie Joli możecie obejrzeć tutaj.

Zapraszamy Was serdecznie – widzimy się już w ten czwartek 1 września o godzinie 21.00. Zarezerwujcie sobie półtorej godzinki oraz zanotujcie pytania.

Print Friendly, PDF & Email
Marta Florkiewicz - Borkowska
Podoba się ? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content