Webinarium Superbelfrzy Nocą#16

 

webinariaNiedawno pojawiła się relacja z webinarium z cyklu Zamiast Kserówki, a tu trzeba kolejny webinar zapowiadać!

I to jaki! Testujemy pokój 1000, więc zapraszamy wszystkich chętnych i zainteresowanych tematem wykorzystania TIK na zajęciach języków obcych!

Tym razem ja moderuję, a w rolę prezenterki wcieli się Superbelferka Monika Kapuśniak. W trakcie webinaru znajdziecie odpowiedzi na pytania:

 • Ile razy przygotowując się do lekcji szukaliście filmu, ćwiczenia, obrazka, który kiedyś rzucił się wam w oczy, gdzieś go zapisaliście, ale nie pamiętacie gdzie?
 • Ile macie w domu segregatorów z kartami pracy, o których przypominacie sobie dopiero w czasie sprzątania, wzdychając: O rany, mogłam to zrobić w rozdziale o pogodzie z 3b!

Spokojnie! Monika ma na to sposób i zdradzi Wam jaki! Poznacie magiczne segregatorki online i nie tylko!

Bądźcie z nami! W najbliższy czwartek 22 września o godz. 21.00! 

Monika Kapuśniak:

Ciekawostki metodyczne i nowe technologie w nauczaniu angielskiego to moja pasja, którą uwielbiam się dzielić z innymi nauczycielami podczas szkoleń i warsztatów. Od 2005 organizuję tematyczne warsztaty językowe w różnych nietypowych miejscach (Muzeum Wsi Lubelskiej, Hotel Wincentów, Polski Inkubator Technologii i Biznesu w Tomaszowicach, japońska restauracja Takushi Sushi w Lublinie). Za jeden z tych projektów moja szkoła otrzymała certyfikat European Label for Languages.  Uczę, szkolę, bloguję (Fabryka Języka) i nieustannie szukam nowych sposobów na wykorzystanie TIK na moich lekcjach.  Jestem nauczycielem i lubię to.

Print Friendly, PDF & Email
Marta Florkiewicz - Borkowska
Podoba się ? Podziel się z innymi.

2 thoughts on “Webinarium Superbelfrzy Nocą#16

 • 13 października 2016 o 13:17
  Permalink

  Dobre z tymi segregatorami 🙂 Ostatnio znalazłem nierozwiązane ćwiczenia z angielskiego sprzed 10 lat z kluczem, a dzień wcześniej chciałem kupić takie same szykując się na wycieczkę na wakacje.

  Odpowiedz
 • 26 października 2016 o 22:42
  Permalink

  Rzeczywiście. Mimo to iż żyjemy w dobie internetu, mam wrażenie ze kiedyś nie szukałam ciągle materiałów. Chyba ich jest za duzo☺

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content