Webinarium Superbelfrzy Nocą#17
cykl Myślografia – część 2

webinariaPierwszy wtorek miesiąca października już za nami! To oznacza, że odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Myślografia i znowu rysowaliśmy.

Podczas naszego pierwszego  spotkania poznaliśmy narzędzia, którymi dobrze się rysuje sketchnotki. Poznaliśmy metodę MYŚLOGRAFIA, czyli cztery kroki do sukcesu: rozrysowanie, naśladowanie, twórcza kradzież i ostatni krok – rysujesz sam!  Na ostatnim   spotkaniu główną gwiazdą był PINTEREST!

Prezenterka Agata Baj opowiadała o nim  już kilkakrotnie, ale zwykle czasu zabrakło, aby pokazać wszystko. Tym razem mieliśmy czas, aby to nadrobić. Poznaliśmy przykładowe tablice z inspiracjami, krok po kroku (metoda MYŚLOGRAFIA: krok 2 naśladowanie) oraz wykonaliśmy wspólnie kilka rysunków. Niestety z powodów technicznych nie mamy całego nagrania z webinaru – udostępniamy tylko pierwszą część oraz oczywiście certyfikat do pobrania.

CERTYFIKAT – tutaj.

 

Print Friendly, PDF & Email
Marta Florkiewicz - Borkowska
Podoba się? Podziel się z innymi.

2 thoughts on “Webinarium Superbelfrzy Nocą#17
cykl Myślografia – część 2

 • 3 października 2016 o 17:53
  Permalink

  Można prosić o link do rejestracji.

  Odpowiedz
  • 4 października 2016 o 15:37
   Permalink

   Zielony guzik: „Webinar na żywo” – nie rejestrujemy się wcześniej, ale warto kliknąć ten guzik wcześniej i posiedzieć w poczekalni, bo jest tylko 50 miejsc! 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content