Webinarium Superbelfrzy Nocą#9

webinariaCzas leci bardzo nieubłaganie, ale dla nas – członków grupy oraz naszych fanów jest to bardzo wiadomość, ponieważ to oznacza, że kolejny webinar już niebawem!

Tym razem jednak zmieniamy dzień emisji w związku z faktem, że w ostatni majowy czwartek miesiąca wypada długi weekend, podczas którego zamierzamy odpoczywać, leżeć w słońcu, jeździć na rowerze, chodzić na spacery lub po prostu leniuchować. Dlatego zapraszamy Was wyjątkowo we wtorek 31 maja o standardowej godzinie 21.00. Liczbę miejsc mamy jak zwykle ograniczoną, dlatego już się szykujcie bo WARTO! Tym razem będzie artystycznie i kolorowo!

Myślografia, czyli myślenie wizualne w edukacji – tego jeszcze nie było! Ekspertka w tej dziedzinie przybliży nam tajniki robienia wizualnych notatek, map myśli, sketchnotek. Jeśli myślisz, że nie umiesz rysować – to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie! Wspólnie z prowadzącą uczestnicy będą mieli okazje stworzyć własne wizualne notatki!

Potrzebne będą cienkopisy, mazaki, pisaki, flamastry, najlepiej różnokolorowe.  Zdjęcie przedstawia 20160519_135152„sprzęt” polecany przez ekspertkę. Przygotujcie także czyste białe kartki i oczywiście koniecznie dobry nastrój 😉

 

Poniżej plan spotkania wykonany przez prowadzącą w formie sketchnotki:

Obraz (20)

 

 

Prezenterką będzie Agata Baj – pasjonatka edukacji jako nieustannego uczenia się i rozwoju, trener efektywnych technik uczenia (się), z wykształcenia pedagog. Absolwenta Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Projektuje i prowadzi szkolenia z zakresu m.in. efektywnych metod nauczania i uczenia się. Prowadzi zajęcia dla uczniów oraz warsztaty dla nauczycieli. Właścicielka marki eduBAJ, prowadzi grupę na facebook’u: MYŚLOGRAFIA: myślenie wizualne, mapy myśli, sketchnoting… Autorka poradnika „Mapy Myśli. Poradnik dla osób uczących się” oraz publikacji edukacyjnych w magazynie TRENDY uczenie się w XXI w. Publikowała też w magazynie Awangarda w edukacji, Gazecie Szkolnej oraz na portalu edukacyjnym EDUNEWS. Związana z grupą SuperBelfrzy RP.

 

Bądźcie z nami we WTOREK  31 MAJA i zarezerwujcie sobie jak zwykle 1,5 h. Czekamy na WAS o 21.00.

Print Friendly, PDF & Email
Marta Florkiewicz - Borkowska
Podoba się? Podziel się z innymi.

Komentarz do “Webinarium Superbelfrzy Nocą#9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content