Wspomnień czar: O grze która nazywa się wychowawstwo

Już niedługo EduMoc Online 2018. Już 6 października od samego rana (9.00) aż do późnego wieczora. Całkiem za darmo, bez wychodzenia z domu możecie dołączyć do największej konferencji online. A w między czasie może podsłuchacie o tej grze która nazywa się wychowawstwo ?

Zapraszamy na kolejne wystąpienie w ramach EduMoc Online 2017. Posłuchajcie co ma do powiedzenia na ten temat Joanna Waszkowska

Już wiadomo że EduMoc online 2018 odbędzie się ona w dniu 6 października 2018r. Już znamy listę prelegentów, już za moment wystartuje akcja informacyjna, ale zanim do tego dojdzie mamy dla Was w ramach wspomnień parę wystąpień z poprzedniej edycji.

Zapraszamy do Galerii Video– tych którzy są niecierpliwi i mają więcej czasu aby przejrzeli wszystkie zebrane wystąpienia, a co parę dni pojawi się nowy post z wystąpień.

Joanna Waszkowska o grze, która nazywa się wychowawstwo.

W wystąpieniu odniesiono się do sposobów połączenia idei grywalizacji z procesem wychowawczym. Prowadząca zarysowała kilka metod wprowadzania elementów gamifikowanych i działań zmierzających do kształcenia kompetencji miękkich poprzez wzmożenie zaangażowania uczniów.

O autorce: 

Joanna Waszkowska

Polonistka aktywnie wykorzystująca nowe technologie na zajęciach. Uczy licealistów, klasy gimnazjalne i starszych uczniów szkoły podstawowej.
Członkini społeczności Superbelfrzy RP.
Ambasadorka i certyfikowana trenerka Edmodo. Współpracuje z ORE, CEO, Kulczyk Foundation, Amnesty International, eTwinning, iEARN oraz ISTE  w zakresie edukacji globalnej.

 

 

Pamiętacie ? Już niedługo będzie coś nowego Online 2018.  Odliczamy dni do 6 października 2018r.

Czekamy na Was. Po więcej informacji kliknij TUTAJ

Print Friendly, PDF & Email
Danieluk Maciej
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content