Dawid Łasiński – Lekko nie było, czyli o tym jak zaczynając od Szkolnego Koła Filmowego zrobić Młodzieżową Telewizję Gminną -#edumoconline

Jak pasja uczniów i nauczyciela może doprowadzić do powstania Koła zainteresowań znanego w całej Polsce? Kiedy i po co tworzyć młodzieżową telewizję? Jak zdobyć prawie 50 000zł na rozwój zainteresowania młodzieży bez żadnych projektów i grantów? Gdzie to zaprowadziło najlepszych? Czy zawsze wszystko było proste? Chętnie podzielę się z Tobą swoimi doświadczeniami w prowadzaniu takiego wieloletniego projektu. Opowiem o sukcesach i porażkach oraz o planach na przyszłość. Zapraszam – Dawid Łasiński.

Kliknij i dołącz!!!

Dołącz do konferencji: https://bit.ly/2IIhAon

 

Dawid Łasiński

absolwent UAM w Poznaniu na wydziale chemii. Od 2007r. nauczyciel chemii w Gimnazjum w Koziegłowach, a od 2017 w Zespole Szkół im. gen. D. Chłapowskiego w Bolechowie.  W lutym 2017 roku wystartował z projektem Pan Belfer – nauczyciel z Internetów, w ramach którego prowadzi na żywo, dostępne dla każdego, transmisje powtórek z chemii. Jego Fanpage polubiło już ponad 6000 osób, a z jego filmami na YouTube spędzono prawie 4 000 000 minut.  Pasjonat nowych technologii i ich kreatywnego wykorzystywania w edukacji. Twórca Szkolnego Koła Filmowego, z którym zdobył wiele nagród i wyróżnień. Od 2014 r. razem z uczniami prowadzi Młodzieżową Telewizję Kulturalną CoolturalnaTV, w ramach której powstają reportaże z gminnych imprez kulturalnych i sportowych. Udało mu się zebrać, na rozwijanie pasji wśród młodzieży, od różnych sponsorów wsparcie w wysokości prawie 50 000 zł.

 

 

Kliknij i dołącz!!!

Dołącz do konferencji: https://bit.ly/2IIhAon

Program: http://bit.ly/emo2018

Wydarzenie na FB: http://bit.ly/edumoc2018

Blog: https://www.superbelfrzy.edu.pl/edumoc…

 

Oficjalny hashtag:

#EduMocOline2018  #mnożenieprzezdzielenie  #SuperbelfrzyRP #Największakonferencjadlanauczycieli

Partnerzy konferencji

Patronat medialny

edunews_logo-01min logoGN2min
Print Friendly, PDF & Email
Danieluk Maciej
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content