Na wielkanocny czas

W dzisiejszych czasach stworzenie życzeń wielkanocnych to pestka. Możemy je stworzyć w kilka minut. Wygenerowany przez ChatGPT tekst wpiszemy w kształt wybrany na stronie Ferstisite. Tu ukłony w stronę Basi Ochmańskiej, która przypomniała o niej. Warto skorzystać z Ferstisite – jest tam więcej propozycji niż tylko chmury wyrazowe. I tu mała uwaga. Stron do generowania chmur jest wiele. Ich zbiór – i nie tylko – na stronie z wykazem aplikacji. Zgromadziłam ich tam około dwustu – z linkami i opisem.

Kolejne podziękowania należą się Ali Podstolec i Beacie Chodackiej za ich zbiór materiałów na wakelecie. W  ich Kalendarzu Świąt Nietypowych jest i Wielkanoc – z mnóstwem inspiracji na świąteczny czas. Wśród nich:

Na koniec…przyjmijcie życzenia od…AI 😉
??? Drodzy czytelnicy, z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam wszystkim radosnego nastroju, pełnego ciepła i miłości czasu spędzonego z rodziną i przyjaciółmi. Niech ten czas wypełni Wasze serca nadzieją, wiarą i optymizmem, a także doda sił do codziennych wyzwań.
Niech Święta Wielkanocne przyniosą Wam wiele uśmiechu, życzliwości i spokoju. Niech Wielkanocna Niedziela przyniesie radość z zmartwychwstania Chrystusa oraz przypomni nam o wartościach takich jak miłość, tolerancja i wzajemny szacunek.
Wszystkiego najlepszego i smacznego jajka z żółtym sercem! ????
Print Friendly, PDF & Email
Iwona Cugier
Latest posts by Iwona Cugier (see all)
Podoba się? Podziel się z innymi.

Komentarz do “Na wielkanocny czas

  • 11 kwietnia 2023 o 14:54
    Permalink

    Labiryntów w canvie nie można otworzyć 🙁

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content