Programy  Skills for Innovation i AI for Youth

Program Skills for Innovation skierowany jest do nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych chcących wprowadzić na swoich zajęciach elementy wykorzystujące nowoczesne technologie, rozwijające u uczniów kompetencje przyszłości. Program ma na celu pomóc uczniom wypracować sposób myślenia oraz umiejętności niezbędne w stale zmieniającym się świecie. Program Skills for Innovation zawiera gotowe do użycia zestawy materiałów, wykorzystujące najnowsze technologie i dostosowane do rzeczywistych warunków w codziennych środowiskach uczenia się. Program opiera się o rosnącą bibliotekę scenariuszy zajęć z różnych przedmiotów, przygotowanych w taki sposób, aby skutecznie i ciekawie zintegrować umiejętności innowacyjne z istniejącym programem nauczania.

Jak zakwalifikować się do programu Skills for Innovation?

 1. Uzupełnij formularz dostępny na stronie Skills for Innovation – DELL Technologies DELL Technologies (rozwiazaniadlaedukacji.pl) lub kliknij TUTAJ i otrzymaj od Dell Technologies maila z dedykowanym kodem umożliwiającym rejestrację na platformie Skills for Innovation. W mailu opisana jest procedura rejestracji.
 2. Zarejestruj się z pomocą otrzymanego kodu na platformie Skills for Innovation.
 3. Poznaj możliwości jakie oferuje platforma Skills for Innovation.
 4. Ściągnij scenariusze zajęć, przeprowadź na ich podstawie lekcje z uczniami. Scenariusze są dostępne w języku polskim.
 5. Uczestnicz w szkoleniach pogłębiających wiedzę i zdobądź certyfikat.

 

Program AI for Youth skierowany jest zaś do nauczycieli oraz uczniów szkół ponadpodstawowych. Jego celem jest przygotowanie młodzieży na nadejście rewolucji związanej ze sztuczną inteligencją. Program oferuje wyjątkową okazję dla młodych ludzi do uzyskania wszechstronnego zrozumienia zarówno teorii, jak i praktyki dotyczącej sztucznej inteligencji (AI).

Jak zakwalifikować się do programu AI for Youth?

 1. Do programu może zarejestrować się każdy nauczyciel szkoły ponadpodstawowej.
 2. Szkolenie dostępne jest w dwóch wariantach:
 1. podstawowym: 4h godzin webinariów online i 5h godzin laboratoriów; do 6h godzin pracy własnej na platformie.
 2. rozszerzonym: 8h godzin webinariów online i 10h godzin laboratoriów; 12h godzin pracy własnej na platformie.
 1. Wymagane umiejętności:
 1. W wersji rozszerzonej może wziąć udział nauczyciel, który posiada umiejętności w zakresie programowania w językach C++ lub Python.
 2. W wersji podstawowej nie jest wymagana umiejętność programowania. Kurs jest dedykowany nauczycielom przedmiotów ścisłych oraz/lub zainteresowanych nowoczesnymi technologiami.
 1. Formularz z zapisami do programu znajduje się na stronie AI for Youth – DELL Technologies DELL Technologies (rozwiazaniadlaedukacji.pl).

Zachęcam także do odwiedzenia dedykowanej strony poświęconej edukacji Strona główna – DELL Technologies DELL Technologies (rozwiazaniadlaedukacji.pl).

Print Friendly, PDF & Email
Zyta Czechowska
Podoba się? Podziel się z innymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content